Nasze usługi

OBSŁUGA PROJEKTU

Pełen pasji i zaangażowania zespół naszych project managerów załatwia wszystkie niezbędne formalności, w tym obliczenia statyczne oraz nadzoruje process produkcji stoiska, transport i montaż na miejscu. Twój projekt w naszych rękach jest gwarancją Twojego spokoju

BUDOWA STOISK TARGOWYCH

Nasze ekipy zdolnych i wykwalifikowanych specjalistów, korzystając ze swojej wiedzy i pomysłowości, zawsze terminowo realizują każdy projekt. Możemy polegać na naszych elektrykach, stolarzach, malarzach i monterach, którzy potrafią znaleźć praktyczne rozwiązanie dla każdej trudności. Przy zastosowaniu naszych systemów konstrukcyjnych wielokrotnego użytku oraz innych przyjaznych środowisku rozwiązań przyczyniasz się do zminimalizowania negatywnego wpływu, jaki budowa Twojego stoiska może mieć na naszą planetę.

PRODUKCJA STOISK TARGOWYCH NA ZAMÓWIENIE

Twoje stoisko zawsze jest produkowany w naszej nowoczesnej, bogato wyposażonej stolarni. Obróbka na urządzeniach CNC i wstępne wykończenie, a nawet możliwość złożenia elementów w jednym miejscu to czynniki, które wpływają na świetne efekty, jakie uzyskujemy, ponieważ możemy kontrolować proces powstawania Twojego stoiska na każdym jego etapie.

WYNAJEM MEBLI, SPRZĘTU AUDIO VIDEO I OŚWIETLENIA

Zadbamy o każdy szczegół Twojego stoiska, w tym o jego wyposażenie. Z naszym szerokim wachlarzem produktów na wynajem takich jak: stoły, krzesła i stołki barowe, a nawet sprzęty kuchenne, od ekspresów do kawy po okapy , możesz mieć naprawdę ambitne plany.

MAGAZYNOWANIE

Co się stanie ze stoiskiem gdy zgasną światła i wystawa dobiegnie końca? Nasz zespół ostrożnie je zdemontuje, a dzięki naszym pojemnym magazynom nie stanie się ono kolejnym odpadem. Gdy nadejdzie czas kolejnej wystawy, z niewielkimi poprawkami, które dla Ciebie wykonamy, Twoje stoisko będzie ponownie zachwycać.