No problems... only solutions

Kim jesteśmy?

A.B.Z., to zespół kreatywnych i zdolnych osób oraz pełnych pasji project managerów. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w produkcji nawet najbardziej wymagających stoisk, urzeczywistnimy Twój każdy projekt. Nasza dbałość o szczegóły sprawi, że Twoje stoisko będzie się wyróżniało na każdej imprezie.

Czym się zajmujemy?

Innowacyjne podejście do procesu produkcji i doskonałe narzędzia, takie jak obrabiarki CNC, sprawiają, że jestesmy specjalistami w produkcji i budowie stoisk na targach w całej Europie. Dbamy o jakość wykonania Twojego stoiska od momentu, gdy Twój projekt trafia w nasze ręce, poprzez proces produkcji w naszej stolarni i budowę stoiska na miejscu, po demontaż i przechowywanie stoiska w naszych pojemnych magazynach do następnej wystawy.

Jak pracujemy?

Od chwili gdy otrzymamy Twój projekt, wspieramy Cię pełną obsługą. Upewniamy się, że dokumentacja jest kompletna, a konieczne zamówienia zostały złożone, by uniknąć przykrych niespodzianek podczas montażu na miejscu. Produkcja stoiska przez wykwalifikowanych rzemieślników w naszej nowocześnie wyposażonej stolarni, współpraca z dostawcami wysokiej jakości materiałów, pozwala nam oddać w Twoje ręce znakomite stoisko, które zachwyci zwiedzających i na długo pozostanie w ich pamięci. A gdy targi dobiegną końca, możliwość przechowania stoiska, jaką oferujemy, pozwoli Tobie na odświeżenie i ponowne wykorzystanie elementów, bądź całego stoiska na kolejnych wystawach, chroniąc naszą planetę przed niepotrzebnymi odpadami.

Dumni z dbania o eko neutralność

Jesteśmy świadomi wyzwań z jakimi mierzy się nasze środowisko, dlatego robimy co w naszej mocy, by Twoje stoisko było jak najbardziej neutralne ekoogicznie. Do budowy podłóg i ścian wykorzystujemy moduły konstrukcyjne wielokrotnego użytku, które umożliwiają stworzenie nawet najbardziej architektonicznie wyrafinowanych przestrzeni. Nasze moduły nie ograniczają Twojej wyobraźni, ale drastycznie redukują ilość śmieci. Nieustannie poszukujemy materiałów przyjaznych środowisku i proponujemy naszym klientom wiele możliwości.

Jesteśmy dumni również z tego, że pracujemy w nowym, energooszczędnym obiekcie, wyposażonym w panele fotowoltaiczne. Sercem naszego system ogrzewania jest certyfikowany, zaawansowany technologicznie kocioł na biomasę, który, dzięki wysokiej temperaturze spalania oraz wysokiej jakości filtrom, umożliwia nam pozbywanie się wiórów – naszego głównego odpadu produkcyjnego - bez wytwarzania dymu.

Dbamy o to, by nasza działalność w jak najmniejszym stopniu ingerowała
w środowisko naturalne.

A.B.Z Exhibition Contractor w liczbach

DOŚWIADCZENIE

324
miesięcy

STOISKA

11447
m2 / rok

PODRÓŻE

90565
km / rok

KAWA W BIURZE

14400
filiżanek / rok

member of